Hakkımızda

Bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirecek E-Ticaret yazılım programlarının arge,üretim,pazarlama ve satışını gerçekleştiren ve kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur. Bilişim teknolojilerini özümsemiş, alanlarında uzman yönetim ve koordinasyonda misyon ve vizyon oluşturan, birikimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Ürettiği  yazılım ürünleriyle, hayatı kolaylaştıracak pratikleri bireye ve topluma kazandıran, keyifle kullanımını sağlayacak projeleri gerçekleştirmede doğru ve çözüm odaklı, yöntemler belirleyerek, evrensel bir tutkuyla insanlık idealinde sektörel hizmetler sunmaktadır.


Karmaşık hale gelen yönetimlerin ve ticari işletmelerin, üretim ve kurumsal ilişkilerinde ortaya çıkabilecek yazılım sorunlarına bilimsel bir yaklaşım getirmek. Kurum ve kuruluşların olası yazılım risklerini mümkün olduğunca sorun oluşmadan önleyici,  sektörel çalışmalarda zamanı verimli hale dönüştüren, projeleri sektörü yaşayarak oluşturmak. Kurum ve kuruluşların oluşmuş sorunlarına aktif şekilde sonuçlandırıcı çözümler üretmek. Aynı zamanda kendisinin yeniden yapılanmasında sistemin ruhunu oluşturacak yazılım projelerinin öncüsü statüsüne kavuşmak... Bunlarla kalmayıp sektörün otoritelerini yetiştiren bir ekol olmak için "Nesilce Soft" kurulmuştur.


İşletmenizin dilinden, teknolojiye ve pazara!


İşletmelerdeki mali olayları, işletmelerin işleyiş tarzına uygun olarak “Ön Muhasebeyi”  gerçek anlamda tutmanın zorluklarını sürekli yaşadık ve gördük. Mantığımızdan uzak sistemleri kullanarak, işletmemize hâkim olmaya sürekli çalışsak da kısmen başarılı olduk.


Günümüzde, tabiri caizse “bir tuşa” bastığımızda dünyanın öbür ucunda insanlar para kazanıyorlar. Teknoloji bu kadar ileri seviyeye ulaştı. Peki, bizler bu teknolojiye sahip olmak için ne yapıyoruz? MRP, CRM, ERP, Ön Muhasebe gibi sistemlere tonlarca para harcıyoruz. Harcamakla kalmayıp, iş gücü, zaman ve en önemlisi beyin yorgunluğu yaşıyoruz.


Amacımız o tuşa ilk basanların siz olması…