E-Arşiv & E-Fatura

Tüm gelen faturalarınızı (elektrik, telefon, mal yada hizmet alış faturaları) görebilir, onaylayabilir, red edebilirsiniz. Programınızdan yada Cep Telefonunuzdan anlık görebilir ve işlem yapabilirsiniz. Ayrıca Mali Müşavirinizde tüm gelen ve giden faturaları anlık görebilir ve kullandığı Müşavir Setine çekebilir.


Müşterilerinize fatura kesebilir ve istediğiniz zaman kestiğiniz faturaları Gönder diyerek, sistem müşterinin tipine göre otomatik olarak faturanızı e arşiv ya da e fatura olarak gönderir. Müşteriniz e fatura ise otomatik e fatura, e arşiv ise otomatik e arşiv gönderir. Ayrıca müşterinizin e mailine ve telefonuna bildirim gider. Müşteriniz istediği yerde çıktısını alabilir.


Gelen e fatura ve e arşiv faturalarınız otomatik programınıza işlenir. Gelen faturanız da kesen firmanın Cari kartı yok ise, sistem Cari Kartı açar, fatura içindeki stok ya da hizmet kartı açık değilse otomatik açar. Masraf faturalarınızı da sisteme otomatik yükler ve ödeme planını hazırlar.
Örneğin; Telefon faturası geldiğinde, sistem masraf olarak sizin adınıza programa kaydını yapar ve ödeme tarihini hazırlayarak raporlar.


Tüm gelen ve düzenlediğiniz faturalar otomatik olarak 10 yıl saklanır.


Örneğin, Malzeme faturası geldiğinde, sistem otomatik ilgili Cariye Alış Faturanızı işler, stok kartı tanımlı değil ise kartı açar. Stok Kartını açarken, gelen faturanın ilk barkoduna, barkodu yok ise stok koduna, stok kodu yok ise, stok adına bakarak karşılaştırır. Programınızda ilgili stok yok ise, Stok Kartını otomatik açar.


İçindekiler:

E Fatura, E Arşiv, E İrsaliye, E İhracat, Tevkifat, İhraç Kayıtlı, İade, Yolcu, İstisna, İade İstisna, Özel Matrah, ÖTV, Stopaj, Özel İletişim, Damga Vergisi, Borsa, Çevre Temizlik, Enerji Fonu, TRT, Mera Fonu, TK, Bel Tük, Banka SMV gibi bir çok yasal faturalarınızı kesebilirsiniz.


Not: E Arşiv faturalarınızı yanlış kestiğiniz an iptal edebilirsiniz. E faturalarınızı ise; karşılıklı iptal edebilirsiniz. Yada iade işlemi yapılabilir.

Not: E fatura ve E Arşivlerinize, çektiğiniz Pos çıktısını ilişkilendirebilirsiniz.

Not: E Arşiv, E faturalarınızın tasarımlarına, Banka Hesapları, Logonuz, Notlarınız ve varsa sabit çıkmasını istediğiniz eklemeler yapabilirsiniz.


Evinizde, işletmenizde, seyahat esnasında Muhasebe programını kullanabilirsiniz.