E-Ticaret

  • Muhasebe programınızdaki stokları otomatik olarak E Ticaret Sitenize; stoklarınızın özellikleriyle birlikte ( Kategorileri, marka, model, renk, beden, özellik, teknik tablo) gönderir. Sitenizden yapılan satışlar anlık olarak Muhasebe Programınıza düşer ve stoklar güncellenir. Sitenizden havale, kapıda ödeme, pos gibi ödeme araçlarını kullanarak alış veriş yapan müşterilerinize isterseniz otomatik Cari Kart açar yada açmaz. E Ticaret Siteniz, gerçek zamanlı olarak; Muhasebe ve diğer mağazalarınızla( n11, hepsiburada, gittigidiyor, amazon, trendyol) tam entegrelidir ve miktarlarda anlık güncellenir.
  • Birden fazla E Ticaret Siteniz olabilir ve B2B Bayilik sisteminizde tam entegreli olarak gerçek zamanlı çalışmaktadır.
  • Firmanıza Özel Tasarım ve özel uygulamalar tasarlanabilmekte.
  • Face Store, Instagram, Seo, Logo, Kampanya, Banner tasarımları paketimizde mevcuttur.
  • Muhasebe programınızda stokların miktarlarını tetikleyen işlemler, eğer sitenizde tetiklenen stok varsa otomatik olarak güncellemeler yapılır.
  • Evinizde, işletmenizde, seyahat esnasında Muhasebe programını kullanabilirsiniz.

Özet:


Ön Muhasebe programınızda açtığınız stoklara web işareti koymanız yeterli olacaktır. Otomatik olarak E Ticaret sitenize stoklarınız kategori, fiyat, piyasa fiyat, renk, beden, marka, model, halk dilinde stoğun adı, stoğun kısa açıklaması, stoğun detay açıklaması, resimleri, adetli fiyatları otomatik olarak gider. Muhasebe programınızdaki stoğun adeti ile E-Ticaret sitenizdeki stoğun adeti karşılıklı entegreli çalışır. İşletmenizden yada şubelerinizden satış yapıldığı anda sitenizden de stoğun miktarı düşer. Sitenizden yada N11 gibi mağazalardan yapılan satışlarda Muhasebe programınızdan otomatik düşer. E Ticaret sitenizden yada sitelerinizden yapılan satışlar, muhasebe programınıza otomatik işlenir ve Kargo ile Faturaları otomatik düzenlenir. Üst seviyede SEO çalışmaları otomatik yapılır.


Yönetim Panelinize girmeden Ön Muhasebenizi ve E Ticaretinizi hatasız kontrol edebilir ve takip zorlukları ortadan kalkar.


En çok sıkıntılı konular başında ise; stok resimlerinin girilmesi gelmektedir. Cep Uygulamamız ile, işletmenizde yada herhangi bir yerde stoğun resmini çekmeniz yeterli olacaktır. Otomatik olarak Muhasebe programınıza resim entegre olup, sitelerinizde de Pazar yerlerinizde güncellenecektir.